Ga naar hoofdinhoud

Programma Lakeside WK Darts 2016: Jim Williams – Wesley Harms

BDO Lakeside WK Darts 2016. Woensdag komt Wesley Harms in de achtste finale van Lakeside WK Darts 2016 uit tegen Jim Williams. Dinsdag worstelde hij op het wereldkampioenschap darts van de BDO tegen Seigo Asada, maar hij was alert in de slotleg en won met 3-2 in sets (3-1, 1-3, 3-1, 1-3 en 3-2).

wedden op darts Lakeside woensdag
Ten teken dat ook bij de BDO de top breed is, werden er dinsdag enkele geplaatste spelers naar huis gestuurd. Het overkwam Gary Robson (dertien), die het aflegde tegen Madars Razma (3-0), maar het meest prominente slachtoffer was Martin Adams. De verliezend finalist van 2015 ging onderuit tegen Jeff Smith. De Canadees versloeg “Wolfie” met duidelijke cijfers: 3-0.

Zet in op jouw favoriet en win! Wesley Harms staat op 19.00 bij de bookmaker 888sport. Kijk hier voor wedden op Lakeside WK darts 2016

Jim Williams – Wesley Harms Lakeside WK Darts 2016

In zijn partij tegen Seigo Asada kwam Wesley “Sparky” Harms nog niet tot de benodigde hoogtes, wil hij ver komen op Lakeside 2016. De Noord-Hollander had een gemiddelde van onder de negentig en kende in het begin van de tweede set een flinke inzinking. Asada schitterde toen ook niet maar kwam weg met een 21- en 25-darter om toch nog legs te winnen.

Jim Williams uit Wales, 31 jaar, verschijnt voor de twee maal aan de oche in Frimley Green. Hij is als twaalfde geplaatst en ontdeed zich in de vorige ronde van oud-finalist Tonny O’Shea. Wel ook met een moyenne dat voor verbetering vatbaar is van 83,3.

Het wordt de zesde ontmoeting tussen Harms en Williams en de onderlinge stand is 3-2, waarbij de Welshman de laatste tweemaal won. Op de zogeheten tv-toernooien laat Wiliams het wat afweten, terwijl Sparky op dat front al meer heeft bewezen met zijn twee halve finales op Lakeside en finaleplek op het IDBT Open 2014.

Wie wint het BDO Lakeside WK Darts 2016? De favorieten volgens 888sport:

Bij wedden op darten krijg je voor iedere ingezette euro bij een juiste voorspelling het vetgedrukte bedrag terug! Noteringen d.d. 05.01.2015.

Wedden op Lakeside WK Darts 2016

Harms wordt door de bookmakers aangewezen als sterkere van de twee. Winst van Sparky noteert 1,57 en de notering van Jim Williams bedraagt 2,38. Titelfavoriet Glen Durrant treft Larry Butler, de Amerikaan die normaliter alleen toernooitjes op zijn eigen continent afschuimt. Durrant is een klasse apart bij de BDO en kan dit met 4-0 (4,00) of 4-1 (3,70) winnen.

Programma Lakeside WK Darts 2016 – woensdag 6 januari

14.00 Glen Durrant – Larry Butler 4-0
14.30 Lorraine Winstanley – Rachel Brooks 2-0
15.00 Jim Williams – Wesley Harms 3-4

18.00 Dennis Harbour – Martin Phillips 4-1
18.30 Madars Razma – Jamie Hughes 1-4
19.00 Brian Dawson – Jeff Smith 1-4

Back To Top